Dejvická 34 by Tomáš Černý

OBJEDNEJTE SI SVOU SVATOMARTINSKOU HUSU!

Na Sv. Martina si sice ještě do 11. 11. počkáme, ale už nyní si můžete předobjednat a pak bez starosti a velkého vaření vychutnat svatomartinskou husu, kterou vám v Dejvické 34 rádi připravíme! Nabízíme vám buď:
HUSÍ STEHNO KONFITOVANÉ V LANÝŽOVÉM SÁDLE s červeným zelí s rozinkami a bramborovými knedlíky s ořechy nebo
CELOU PEČENOU HUSU S JABLKY, ROZMARÝNEM A CIZRNOU s červeným zelí s rozinkami a bramborovými knedlíky s ořechy!

Celá husa (cca 4 kg pro přibližně 6 osob) – i s přílohou a šťávou ...... 2 390 Kč
Husí stehno (cca 800 g pro přibližně 1-2 osoby) s přílohou a šťávou pro dva ...... 795 Kč

Svatomartinskou hostinu si závazně objednejte na našem čísle +420 222 957 370 nebo na e-mail info@dejvicka34.cz NEZPOZDĚJI DO PONDĚLÍ 2. 11. 2020.
Hotové jídlo si u nás můžete vyzvednout od 6. – 8. 11. 2020!


Dejvická 34
– restaurace a sousední Aperitivo! mají hodně společného: adresu, šéfkuchaře, personál. V restauraci můžete posedět, v Aperitivu! vám nabídneme především věci s sebou. 

Pod názvem Dejvická 34 je podepsaný Tomáš Černý, spolumajitel a šéfkuchař, který má jednu obrovskou přednost: díky svému temperamentu, nadšení pro vaření  i respektu plynoucímu z dlouholeté praxe je magnetem pro lidi, kteří pracují v gastronomii. V naší restauraci proto najdete tým profesionálů, o které je v dnešní době nouze.

A díky tomu vám můžeme s čistým svědomím nabídnout náležitou gastronomii – od kuchyně až po servis. Umíme vařit, proč bychom vám tedy nenabídli vaření, jaké má být: jednoduché, kvalitní a především chutné. Právě pod to se rádi a se vší odpovědností podepíšeme! 

Tomáš přes dvacet let spolupracoval s velkými italskými šéfkuchaři, je tedy nasnadě, že inklinuje k oblíbené italské kuchyni. V posledních letech ale hodně cestoval za gastronomií a studoval, což se zcela jistě projeví i v naší nabídce. 

Ale dost řečí – nejlepší bude, když k nám přijdete, vyzkoušíte, ochutnáte. A největší odměnou pro nás bude, když se k nám do Dejvické 34 budete rádi vracet. 


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s pravidly pro zpracování
osobních údajú za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídek.